Rekomendacje Archipelag Skarbów

Opinie z realizacji Programu Archipelag Skarbów w szkole w Łapczycy i Szczucinie przez naszą Pracownie Profilaktyki Gaudium. Zapraszamy do współpracy.

logo-as.png Miło nam poinformować, że realizacje programu Archipelag Skarbów realizowane przez naszą Pracownię Profilaktyki Gaudium otrzymały kolejne referencje. Poniżej przytaczam kilka opini otrzymanych ze szkoły w Łapczycy powiat bocheński oraz ze szkoły w Szczucinie powiat dąbrowski. Wszystkie rekomendacje są możliwe do pobrania w zakładce " do pobrania".

" Całość przeprowadzonego programu zasługuje na duże uznanie, gdyż trenerzy w sposób profesjonalny przeprowadzili warsztaty z młodzieżą, angażując uczniów do czynnego udziału w programie."

" Archipelag Skarbów - to program profilaktyki zintegrowanej, który z całą pewnością zasługuje na polecenie. Zaangażowanie trenerów i profesjonalne podejście pozwala rekomendować program jako godny realizacji w każdej szkole zarówno wśród uczniów, rodziców i nauczycieli".

" Program cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Młodzież aktywnie uczestniczyła w programie, konfrontując swoje przekonania i poglądy podczas dyskusji"

" Solidna, profesjonalna realizacja programu stanowiła ważne wsparcie oddziaływań wychowawczych i profilaktycznych rodziców i nauczycieli."


Zapraszamy do wpółpracy w realizacji Archipelagu Skarbów w Państwa Szkole. 

05-08-2018

Polecane strony
Gaudium
Pracownia profilaktyki
Urszula Tokarczyk
Mordarka 405
34-600 Limanowa
NIP: 737-191-51-11
REGON: 363298857