Archipelag Skarbów w Koszycach

Archipelag Skarbów w Koszycach

logo-as.png

Program Archipelag Skarbów jest wpisany do Systemu Standardów i Rekomendacji Programów profilaktycznych sygnowanego przez najważniejsze agendy Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej: Ośrodek Rozwoju Edukacji, Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii. Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia. Zachęcamy młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy i pornografii.

W dniach 16-17 maja zawitaliśmy do Centrum Oświatowego w Koszycach, gdzie uczniowie klasy 7 Szkoły Podstawowej i klas II i III Szkoły Gimnazjalnej uczestniczyli w Programie Archipelag Skarbów. 
Dwudniowe warsztaty stworzyły możliwości odkrywania przez młodzież swoich talentów, podjęcie decyzji o kierunku w którym chcą iść przez życie, oraz poszukiwania i odnajdywania w życiu prawdziwych skarbów którymi są: miłość, szacunek, prawdziwa przyjaźń czy odpowiedzialność za swoje czyny. Młodzież brała aktywny udział w warsztatach. Młodzież oceniła spotkanie bardzo wysoko. Otrzymaliśmy ocenę 5.83 ( w skali 1-6). Bardzo dziękujęmy i cieszymy się, że spotkanie było owocne. Ocena młodzieży świadczy o tym, że w trakcie programu trenerzy nawiązali bardzo dobrą relację z młodzieżą oraz wytworzyli klimat emocjonalny sprzyjający pracy profilaktycznej.


 

18-05-2018

Polecane strony
Gaudium
Pracownia profilaktyki
Urszula Tokarczyk
Mordarka 405
34-600 Limanowa
NIP: 737-191-51-11
REGON: 363298857