Poznaj nas lepiej

Jesteśmy małżeństwem od 2008 roku, rodzicami dwóch wspaniałych córek. Poznaliśmy się dzięki naszej wspólnej pasji jaką są wędrówki górskie. 

437.jpg
Jesteśmy małżeństwem od 2008 roku, rodzicami dwóch wspaniałych córek. Poznaliśmy się dzięki naszej wspólnej pasji jaką są wędrówki górskie. Bardzo lubimy brać udział w tworzeniu nowych warsztatów związanych z profilaktyką, odkrywaniem sposobów, by uwolnić potencjał tkwiący w ludziach, szczególnie dzieci i młodzieży. Inspiracją w podejmowanych wyzwaniach są nasze wspólne pasje, spotkania z ludźmi, książki, podróże, wędrówki, a przede wszystkim nasza rodzina. 

 
ULA

 
Jestem pedagogiem, socjoterapeutką, prawdziwą góralką " z charakterem". Od kilku lat zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę też warsztaty, szkolenia dla nauczycieli, rodziców i dziadków.
 


 
GRZESIEK

 
Jestem pedagogiem, trenerem programów profilaktycznych. Współpracuje z młodzieżą gimnazjalną i ponadgimnazjalną, rodziami i nauczycielami. Wciąż się uczę, a to co umiem, chętnie przekazuje dalej. W wolnych chwilach czytam i planuje dalekie podróże. 

 

24-10-2016

Polecane strony
Gaudium
Pracownia profilaktyki
Urszula Tokarczyk
Mordarka 405
34-600 Limanowa
NIP: 737-191-51-11
REGON: 363298857